مشاوره آموزشی

[rev_slider subscription]

مشاوره آموزشی

سوالات 09144451769

 

چرا پیوستن به برنامه های آموزشی بیلگی سایار؟

با اعتقاد به اینکه افزایش بهره وری دستگاهها تنها درگرو آموزش نیروهای انسانی میسر می شود، این موسسه با داشتن سوابق درخشان در سطح استان و همکاری و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با نهادها و ارگانهای مرتبط آمادگی خود را جهت عقد تفاهم نامه و یا قرارداد همکاری با نهادها و ارگانهای محترم برای طراحی ، تدوین و استاندارد سازی دوره های تک درس یک روزه – دو روزه و چند روزه (کارگاهی و مهارت آموزی) و برگزاری آموزشهای تعهدی با حضور مدرسان مجرب و اساتید و هیئت علمی دانشگاهی اعلام می دارد.

دوره های کوتاه مدت:

سطح گواهینامه مهارت Certification

این دوره ها در قالب دوره های کوتاه مدت در فازهای زمانی 1 الی 3 ماهه برگزار می گردد. دانش پژوه با انتخاب هر کدام از مهارتهای ارائه شده و گذراندن دوره مربوطه و قبولی در آزمون پایان دوره به اخذ گواهینامه مهارت پایان دوره موفق گردد

لیست مهارت ها …

دوره های بلند مدت:

سطح دیبلم Diploma

این سطح در قالب دوره های بلند مدت تعریف شده و امکان ادامه تحصیل را فراهم می سازد و معمولا در یک مقطع زمانی چند ماهه ارائه می شود.

که حاوی چندین گواهی می باشد و دانش پژوه می تواند با انتخاب یک یا تعدادی از دوره های بلند مدت و گذراندن مهارتهای مربوطه به دریافت گواهینامه پایان دوره (دیبلم ) موفق گردد.

لیست رشته ها …

دوره های آنلاین:

سطح توانمندسازی

این سطح جهت موفقیت در امور قابل ارائه می باشد.

این سطح در قالب دوره های گذرا طبقه بندی گردیده و برای شخصی که در صدد توانمندتر شدن میباشد در حدود 1 الی 30 ساعت بطول می انجامد.

لیست وبینار ها …

 

 

خدمات آموزش

کلاسهای مجازی

توسعه درآمدزایی فردی و سازمانی

همراهی مربیان در آموزش اثر بخش

تقویت آموزشگاههای خود راهبر

تولید محتوا

ایجاد انگیزه بهبود کیفیت محتواها

تبلیغات کارآفرینی توسط کارآموزان

فرهنگ سازی تحقیق و توسعه

اشتراک محتوا

ایجاد انگیزه تولید محتوا

ویرایش محتوای تولیدی

سازماندهی محتوای تولیدشده

توسعه محتوا

کتب، جزوات بخشنامه دولتی

سرفصلهای دانشگاهی ، مراکزآموزشی

استانداردهای فنی و حرفه ای

 

وبینارهای آموزش و توانمند سازی

ارکان نظام آموزشی میتوانند:

ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران، کارشناسان اعضای خودرا فراهم نمایند.

شما می‌توانید:

آموزشهای مجازی خود را ایجاد کنید و به برگزاری دوره‌های آموزشی، آزمون، تمرین، پروژه‌های کلاسی، ارتباط استاد با فراگیران و پرسش و پاسخ، طراحی فرم نظرسنجی، استخراج نمرات، امکان حضور غیاب و هر آنچه برای یک آموزش مجازی نیاز دارید، بپردازید.

مشاهده تمامی وبینار ها

 

دوره های آموزشی

رویدادهای نزدیک

 

3000
یادگیرندگان تحصیل کرده
432
دسته بندی ها لیست شده اند
9834
زبان های موجود
934
دوره های موجود