شرکت آموزش و پژوهش بیلگی سایار

مشاوره ، آموزش و توانمندسازی

 محصلان ، فارغ التصیلان، کارجویان و کارآفرینان خانواده ها استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد ، دوره های آموزشی و توانمند سازی ارائه میشود تا بصورت اصولی مهارتهای کارآفرینی و کسب و کار را کسب نمایند

رزومه …

مهارت سنجی و کارآفرینی و هدایت شغلی

در این حوزه علاقمندان به اشتغال و کارآفرینی و کسب و کار، در قالب قراردادهای کارآموزی و کارورزی در پروژه ها و محیطهای واقعی کسب و کار مشغول بکار شده و با کسب تجربه و سابقه کار ، برای اشتغال و کارآفرینی آماده میشوند.

رزومه …

توسعه فعالیتهای کارآفرینی

در این حوزه خیرین جهادگر اجتماعی بر اساس سوابق و تجربیات و تخصصی که دارند شناسایی شده و در بخشهای مختلف از خدمات قابل ارائه در قالب مشاوران افتخاری بهره برداری و انتقال دانش و تجربه خواهند شد.

رزومه …

برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش

در این حوزه برای محصولات تولیدی طرحهای تحت پوشش، ایجاد شناسنامه و تولید محتوا شده و از طریق اینترنت نسبت به بازاریابی و معرفی خدمات و فروش محصولات اقدام خواهد شد.

رزومه …

برنامه ریزی ایجاد و مدیریت صندوق

سرمایه های سرگردان اعضا جذب و مدیریت شده و با ایجاد صندوق خرد محلی و تسهیلات هم افزایی مالی صندوق از فرصتهای کارآفرینی اعضا حمایت شده و با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و فروش محصولات اعضا مشکل سرمایه در گردش رفع و موجب رونق و توسعه کسب و کارها خواهد شد.

رزومه …

بهره برداری از ظرفیتهای خدمات اجتماعی:

با جذب و مدیریت کمکهای مالی مردمی و هدایای نقدی خیرین نیکوکار و هدایت آنها به سمت حمایت از تولید ، ضمن ایجاد ارزش افزوده و ارتقای کیفیت معیشت مردم ، ارائه خدمات رفاهی نیز مفید تر خواهد شد.

رزومه …

درخدمات پیشنهادی هدف شناسایی و بهره برداری از ظرفیت افراد و اجتماع و حمایت از سرمایه هاست.

توسعه کسب و کارها، به مشاوره و خدمات مکملی نیاز دارد که میتوان با ایجاد زیر ساختهای لازمه و فراهم نمودن امکان دسترسی به خدمات مورد انتظار، ضمن ایجاد کسب و کارهای جدید به حمایت از پایدارسازی و توسعه کسب و کارهای موجود  نیز اقدام نمود.

کارشناسان و نیکوکاران و خیرین این شرکت زیر ساختی فراهم نموده اند تا ارکان کسب و کارها که شامل مدیران و کارشناسان و راهبران، کارآفرینان و مجریان طرحها میباشند، بتوانند از خدمات ذیل الذکر ضمن صرفه جویی در هزینه ها و زمان جهت پایدار سازی ، توسعه و افزایس سودآوری کسب و کارها بهره برداری نمایند.

پیشنهادات ما برای شما

ارکان نظام آموزشی میتوانند:

ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران، کارشناسان اعضای خودرا فراهم نمایند.

شما می‌توانید:

آموزشهای مجازی خود را ایجاد کنید و به برگزاری دوره‌های آموزشی، آزمون، تمرین، پروژه‌های کلاسی، ارتباط استاد با فراگیران و پرسش و پاسخ، طراحی فرم نظرسنجی، استخراج نمرات، امکان حضور غیاب و هر آنچه برای یک آموزش مجازی نیاز دارید، بپردازید.

مشاهده رزومه
[/dt_sc_fullwidth_section]

وبینارهای آموزش و توانمند سازی

مشتریان ما

 

3000
یادگیرندگان تحصیل کرده
432
لیست دسته بندی
9834
زبان های موجود
934
دوره های موجود